Lifting obličeje

Lifting je nová manuální technika masáže obličeje, která patří k velice účinným úkonům v kosmetické péči. Dobře působí na vrásky, které zmenšuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže, vyhlazuje vrásky a kontury. Podporuje imunitní systém. Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je oblíbena z důvodu ihned viditelných účinků. Tato masáž podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji, výrazně zpomaluje proces stárnutí, má detoxikačními účinky, vylepšuje vzhled kůže a zbavuje obličej napětí. Uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání, ale navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáží dochází ke zrychlení metabolismu, a tím k úbytku podkožního tuku.

Výraz obličeje znázorňuje, v jakém jste psychickém stavu. Na obličeji je nejvíce reflexních zakončení, proto je to jedna z nejpříjemnějších masáží na psychický relax. Reflexní účinek je zde výrazný a přispívá z 80 % celkovému zlepšení psychiky touto metodou.

Dokáže tedy nejen krásně vypnout pokožku, ale i navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti klienta.
V našem obličeji se usazují veškerá napětí a stres z každodenního života, nacházíme ve více či méně hlubokých výrazových vráskách. K tomu se přidají uplynulá léta a od určitého věku prostě krémy nestačí. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým, ale systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Aby masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní výsledky, doporučuje se podstoupit kůra 8-10 masáží během deseti týdnů (1x týdně) a následně udržovací kúru 1x měsíčně.

Kdy není lifting obličeje vhodný:

  • bolestivé záněty obličejových nervů
  • porucha štítné žlázy
  • hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje
  • masáže jsou zbytečné u mladých dívek s normální pletí

Ceník

Druh Předpokládaný čas Cena
Lifting obličeje 50 min. 450 Kč